Vážení zákazníci,
Poté, co pronajímatel stanovil nové podmínky, které jsme nemohli akceptovat, jsme se museli o víkendu vystěhovat.
Nebojte se 🙏🏻😀 Už máme nové prostory a brzy znovu otevřeme 🍞🥖☺️
Naopak, budeme vám o něco blíž a už teď se můžete těšit na nějaké novinky 🥰 malé posezení, káva, dortíčky jsou jen některé z novinek prozatím ❤️
Krásné léto
Od celého týmu VK Míša
